X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 30 بهمن‌ماه سال 1382

سیاسی بازار

راستش امشب می خواستم در مورد دل حرف بزنم در مورد دل خودم که هر آنچه از دل بر آید بر دل نشیند در مورد اون دلی که شاعر در مورد میگه یک قطره فتاد و نامش دل شد ولی خوب قبل از اینکه بیام و پای میزم بشینم داشتم آت وآشغالارو جمع می کردم که یک برگ کاغذ نظرمو جلب کرد روش با خطی درشت نوشته بود مرگ بر آفریقا حالا چرا من که نفهمیدم ! میتونید حدس بزنید چی بود؟ یه برگه تبلیغاتی متعلق به یکی از کاندیدا های نمایندگی مجلس بود که کلی شعار و چیزهای جالب!توش نوشته بود وقتی خوندمش کلی خندم گرفته بود از یه طرف هم کلی به حال خودمون (مردم ایران) متاسف شدم این شد که تصمیم گرفتم فعلا که جو ، جو سیاسیه این مطالب رو بنویسم:

این آقا (کاندیایی که عرض کردم )تحت عنوان «اطلاعیه شماره یک» یک بیوگرافی درمورد خود ش وکارهای درخشانی! که انجام داده نوشته و بعد هم اهدافش روکه اگه کسی درجریان اصول و اساس حکومت ایران نباشه و از خارج وارد ایران بشه و اینارو بخونه فکر میکنه که قراره ایشان پادشاه ایران بشند تا نماینده مجلس البته این مختص ایشان نیست بلکه اکثر قریب به اتفاق نامزدهای نماینگی اینگونه اند!!

من هم تعدادی از اونارو برای شما بازگو می کنم :

1-     ایجاد فوری راهکار فوری مذاکره با ایالت متحده آمریکا

2-     بررسی فوری لغو ممنوعیت استفاده از آنتن ماهواره

3-     حل معضل فساد و فحشا با تشکیل سازمان عفاف در سراسر کشور

4-     انتصاب کلیه مدیران کشور فقط بر اساس مدرک تحصیلی مرتبط با رشته مورد نظر و تجربه شایستگی کامل

5-     طرح اساسی ایجاد آبراه شمال جنوب که از مسیر حوزه رودخانه های دریای خزر تا حوزه دریای عمان و خلیج فارس انجام خواهد شد که باعث تغییرات وسیع آب و هوایی در ایران ، افغانستان و پاکستان خواهد شد و 35% خاک کشور که کویر بیابان است آباد خواهد شد!!! ( باید به عرض برسانم که طبق گفته و تحقیقات وسیع هواشناسی و سازمانهای مرتبط این کا غیر ممکن است زیرا شرایط آب و هوایی و اقلیمی و خاک کویر که شوره زار است این امکان را نمی دهد تازه اگر هم بشود میدانید چه هزینه ای دارد؟! حالا این آقا چطور این کا رو می خواد انجام بده؟!)

6-     حذف کنکور سراسری و تعیین معدل کل سنوات تحصیل به صورت 85% و امتیاز و امتحان ورودی در رشته تحصیلی متقاضی 15%.(عجب!!!)

تازه این نصف آنچه که نوشته بود هم نیست حالا قضاوت با شما!

از همه اینا که بگذریم ... امروز چه انفجاری شد صداش از نیشابور که با مشهد 100 کیلومتر فاصله داره اومد من که خواب بودم از خواب پریدم فکر کردم زلزله شده نزدیک بود بزنم بیرون واقعا وحشتناک بود حالا حسابشو بکنید مردم اون اطراف چه بلیی سرشون اومده شرط می بندم کلیشون موجی شدن تا زه اگه زنده مونده باشن جالبه که واگن ها دو استگاه رو خیلی راحت رد کردن هیچ کس هم کاری نکرده!!! واقعا تو ایران ما باید حتما یه اتفاقی بیافته بعد همه به فکر می افتن مثل همین زلزله بم...

نظرات (1)
JALEBE BEWEBLOGE MANAM SAR BEZANN
MAMNON MISHAM
wWw.H0MAN.BLOGSKY.COM

جمعه 8 اسفند‌ماه سال 1382 ساعت 01:44 ق.ظ
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد